Błąd!
Warsztat Rowerów Nietypowych
Kazimierz Leśniewski

Zrobimy rower Twoich marzeń!

Wszystkie rowery i inne pojazdy wykonywane są na indywidualne zamówienie. Przedstawione rozwiązania to część zrealizowanych dotychczas rozwiązań! Uwzględniamy wagę, wzrost, sprawność użytkowników, wymagania co do osprzętu i wyposażenia pojazdu.

dowiedz się więcej
Wiadomości o naszym warsztacie
Rower jest najbardziej popularnym i najtańszym pojazdem na Ziemi. Zaspokaja potrzebę ruchu człowieka nie izolując go od otaczającego świata. Jedni korzystają z tej formy aktywności z myślą o własnym zdrowiu, inni dają wyraz trosce o czyste powietrze i przyrodę.
Tak czy inaczej, jazda na dwóch i więcej kołach nie wychodzi z mody już prawie od 150 lat i wszyscy nietypowi mają do tego prawo.

WARSZTAT ROWERÓW NIETYPOWYCH TROP powstał w związku z zapotrzebowaniem na:
  • rowery rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych i nietypowych,
  • rowery poziome,
  • rowery transportowe w zakładach przemysłowych i nie tylko,
  • pojazdy rekreacyjne,
  • przyczepki i przystawki rowerowe oraz rowery cyrkowe.
Wszystkie rowery i pojazdy projektujemy na miarę i w oryginalnej stylistyce. Bierzemy pod uwagę wymagania i upodobania poszczególnych klientów oraz trendy obowiązujące aktualnie w świecie rowerowym.

W zależności od funkcji, które ma spełniać rower czy pojazd, budujemy ramę, dobieramy odpowiedni napęd, system kierowniczy i hamulcowy, wyposażamy go w odpowiednią grupę osprzętu i inne akcesoria.

Przy produkcji rowerów pozostajemy wierni zasadzie - tworzyć dobry rower, z najlepszej jakości podzespołów, który będzie służył użytkownikowi bezawaryjnie przez wiele lat.

Nasze produkty znajdują nabywców w kraju i zagranicą, a doświadczenia i ewentualne uwagi wprowadzamy do produkcji natychmiast.

Dewizą firmy jest spełnić wszystkie marzenia zamawiającego rower lub pojazd, zrobić przymiarkę / jeśli to możliwe/ i dostarczyć pod wskazany adres.

Rozwiązujemy najtrudniejsze indywidualne zadania związane z poruszaniem się na kołach i wykonujemy pojazdy, na których niepełnosprawni są poddawani rehabilitacji fizycznej i społecznej - tworzymy nowy termin - roweroterapia.
Przy konstruowaniu korzystamy z porad lekarza i rehabilitanta.


W 2001 r. zostaliśmy laureatami konkursu "Gdynia bez barier" za to, że rower może być dla każdego oraz za stworzenie roweroterapii.

"Możliwość samodzielnego poruszania się to nieoceniony element usprawniania nie tylko aparatu ruchu. Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że korzyści płynące z możliwości jazdy na rowerze dotyczą nie tylko samej osoby niepełnosprawnej, ale również jej rodziny i otoczenia."
6.06.2013 r. Kraków - statuetka laureata w Konkursie Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium w kategorii Biznes.
Materiały prasowe


Początki - rodzinne hobby - Kliknij i zobacz!
Polityka Nr 30 22 lipca 2000 r. str. 74-76 "Przestrzeń się słyszy, piękno - czuje. Kolarski wyścig niewidomych" Barbara Pietkiewicz
Rower Tour magazyn ludzi aktywnych nr 2/luty 2011r. str.60-63 "Tato, Ty leczysz ludzi rowerami" http://www.rowertour.pl/?page=artykul&id=1114 Jakub Terakowski